+420 483 034 111   I   drevostavby@tfh.cz   I   Bohdalovice 84, Velké Hamry

Naše služby

Víme, že budování domova je pro většinu z vás životní investicí. Proto za naše hlavní hodnoty považujeme důvěru, profesionalitu a čas, kterého pro vás máme dostatek.

Naleznete v nás partnera, jenž vás provede od skici prvního nápadu až ke klíčkům k novému domovu. Poskytneme vám nadstandardní servis, který zahrnuje individuální přístup, služby architektonického ateliéru i realizačního týmu a maximum informací. Navíc v rámci komplexnosti služeb je tu připravena i divize TFH interiéry, která se specializuje na dodávku a montáže interiérového vybavení. 

zodpovědnost

 

 

 

Dle přání klienta se postaráme o první architektonickou myšlenku, vstupní podklady a průzkumy, územní rozhodnutí, inženýrink (komunikaci s úřady), projekční činnost v nízkoenergetickém a pasivním standardu, realizaci dřevostaveb, technickou pomoc stavebníkovi, poradenství v oblasti dřevěného stavění, vykonávání stavebního dozoru. 

Jsme společníkem pro nejeden architektonický ateliér. Kromě vývoje vlastní architektury podporujeme i další architekty po celé ČR.

Naši práci vám přiblíží příběh domu.

detaily

 

 

 

V RÁMCI REALIZAČNÍ FÁZE DODÁVÁME STAVBY :


Na klíč
 : kompletní stavba bez dodávky a montáže svítidel, kuchyňské linky, dřezu a baterie

Na dokončení : neobsahuje truhlářské konstrukce, podlahoviny, interiérovou výmalbu, zásuvky, vypínače, topná tělesa, zařizovací předměty, koupelny včetně hydroizolací, dlažeb a obkladů

Formou hrubé stavby : neobsahuje truhlářské konstrukce, podlahoviny, interiérovou výmalbu, zásuvky, vypínače, topná tělesa, zařizovací předměty, koupelny, interiérovou předstěnu, vnitřní stěny bez izolace a jednostranného pláštění, strop je tvořen pouze z nosné konstrukce a OSB desek, podlaha je bez izolace a betonové vrstvy, v elektroinstalaci je započten pouze hromosvod, součástí není vodoinstalace a kanalizace