Pro šikuly a odborníky máme dveře stále otevřené.
Zajímá nás Váš životopis s popisem odborné praxe v oboru. Práci u nás naleznete ale i jako čerstvý absolvent -
 - rádi posouváme dál svět dřevostaveb i lidi, které se o něj zajímají!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na drevostavby@tfh.cz nebo nám zavolajete na 733 180 627.

Do jednosměnného provozu přijmeme zaměstnance na pozice:

PROJEKTANT

náplň práce: návrh a příprava nových projektů dřevostaveb (dokumentace pro stavební povolení, výrobní dokumentace). Supervize v rámci přípravy a realizace projektů.
požadavky: VŠ stavební nebo architektura, SŠ, VŠO stavební, nejlépe se zaměření na dřevěné konstrukce. Znalost CAD, Sketchup, SEMA (není podmínkou). Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost. Dobrý time managment a proaktivní přístup. Praxe v oboru výhodou, není podmínkou.
nabízíme: dlouhodobou spolupráci a prostor pro seberealizaci v rámci zajímavých projektů v oblasti dřevěných konstrukcí. Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné společnost, práci na home office a další benefity související s pracovní pozicí. Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: home office/ sídlo společnosti Bohdalovice 84, Velké Hamry

MZDA: 30 – 55 tis. Kč + osobní ohodnocení

KOORDINÁTOR/ STAVBYVEDOUCÍ

náplň práce: koordinace a řízení výstavby. Koordinace kmenových zaměstnanců a subdodavatelů, kontrola kvality prováděných prací, komunikace s klientem.
požadujeme: SŠ, VŠ nebo VŠO stavebního zaměření. Znalost CAD, Sketchup, SEMA vítána (není podmínkou). Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, zájem o zajímavé projekty dřevěných domů. Dobrý time managment a proaktivní přístup. Praxe v oboru výhodou.
nabízíme: dlouhodobou spolupráci a prostor pro seberealizaci v rámci zajímavých projektů v oblasti dřevěných konstrukcí. Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné společnost, práci na home office a další benefity související s pracovní pozicí. Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: home office/ sídlo společnosti Bohdalovice 84, Velké Hamry/ stavby v rámci celé ČR

TRUHLÁŘ

požadavky: střední odborné vzdělání s výučním listem, praxe v oboru vítaná

STAVEBNÍ DĚLNÍK

požadavky : min. nižší střední odborné vzdělání, praxe ve stavebnictví